Direktori Kakitangan

YBhg. Dato' Mohd Aizuddin Mohd Ghazali

KETUA PEGAWAI EKSEKUTIF
aizuddin@yayasanprihatin.com

YM Tuan Mohd Azalie Bin Tuan Long

KETUA PEGAWAI OPERASI
tmazalie@yayasanprihatin.com

Puan Cik Rohaiza Binti Yaacob

KETUA PEGAWAI KEWANGAN
rohaiza@yayasanprihatin.com

Encik Muhammad Fareez Bin Abu Suaib Khan

PENGARAH PENDIDIKAN
fareezkhan@yayasanprihatin.com

Cik Nazartul Rahimah Binti Rahadi

PEGAWAI KHAS / AKAUNTAN
nazartul@yayasanprihatin.com

Encik Muhammad Syahmi Syimir Bin Mohammad Nassir

PEGAWAI PERHUBUNGAN AWAM
syahmi@yayasanprihatin.com

Cik Siti Nabilla Nadira Binti Abu Bakar

PEREKA GRAFIK
nadira@yayasanprihatin.com

Cik Nur Ayuni Binti Mohd Yusof

PENOLONG PEGAWAI PENGURUSAN MAKLUMAT
ayuni@yayasanprihatin.com

Puan Amira Natasha Binti Khairul Anuar

PENOLONG PEGAWAI TADBIR
natasha@yayasanprihatin.com

Encik Amir Asyraf Bin Mohd Ali Jina

PENOLONG PEGAWAI TADBIR
amir.asyraf@yayasanprihatin.com

Encik Mohamad Hafizee Bin Mustapa

JURUVIDEO
hafizee@yayasanprihatin.com

Encik Muhammad Nabil Bin Mohamad Nizar

JURUVIDEO
nabil@yayasanprihatin.com

Encik Nur Ariff Bin Mohammed Yassim

PENOLONG PEGAWAI TADBIR
ariff@yayasanprihatin.com

Encik Nazirul Azlan Bin Muhamad

PENOLONG PEGAWAI TADBIR
nazirul@yayasanprihatin.com

Cik Elli Eliani Binti Zailani

PENOLONG PEGAWAI TADBIR
elli@yayasanprihatin.com
Encik Zulazri Bin Idris
PEGAWAI TUGAS-TUGAS KHAS

Encik Zainudin Bin Ahmad

PEGAWAI TUGAS-TUGAS KHAS